Katedra Badań nad Edukacją Estetyczną
Nauczyciel z torbą skórzaną i książką w ręku na tle tablicy Nauczyciel z torbą skórzaną i książką w ręku na tle tablicy

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nauczyciel i jego praca wobec wyzwań współczesności”

14 kwietnia 2021 członkowie Katedry Badań nad Edukacją Estetyczną wzięli aktywny udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nauczyciel i jego praca wobec wyzwań współczesności”:

• dr hab. Paweł Trzos, prof. UKW, „Kształcenie nauczycieli wobec potrzeb edukacji estetycznej – w stronę ewaluacji i innowacji”;
  • dr hab. Beata Bonna, prof. UKW, „Postawy uczniów wobec nauczyciela i muzyki jako przedmiotu szkolnego”;
  • dr Monika Lewicka, „Rodzice jako partnerzy w procesie edukacji. Pedagogiczna refleksja nad rodziną i edukacją w kontekście zmieniającej się rzeczywistości”.